Dávid Hecl
Michal Černý
Martin Hrabák
Radomil Serafin
Daniel Ferenčík
Martin Lipták
Jakub Velička
Michal Macek
Ján Pitor

Spoločnosť AeroJOB je prvá personálna agentúra pre profesionálnych pilotov v Českej republike a na Slovensku. Za 25 rokov svojej existencie dodala viac ako 100 pilotov a 100 kadetov do leteckých spoločností po celom svete, v spolupráci s partnerskými bankami pomohla získať viac ako 100 úverov na financovanie praktického výcviku a viac ako 1500 klientov prešlo výberovými konaniami v našej spoločnosti. Chcete mať istotu, že AeroJOB je ta správna voľba aj pre Vás? Prečítajte si čo o nás napísali naši absolventi.

Dávid Hecl

Kapitán v Emirates Airlines, Airbus A380-800

“Tím leteckých profesionálov spoločnosti AeroJOB vie pre každého uchádzača o post dopravného pilota nájsť tu správnu cestu.”

Michal Černý

Kapitán v Travel Service, Boeing B737 NG a TRI

“Lietanie je krásne, ale cesta do kokpitu je dlhá a trnitá. Ocenil som výcvik od AeroJOB na mieru vrátane pomoci so zaistením práce. Vitajte na oblohe.”

Martin Hrabák

First Officer v Travel Service, Boeing B737-800

“Do spoločnosti AeroJOB som prišiel bez akýchkoľvek leteckých skúseností. Spoločnosť mi zaistila komplexný výcvikový program v renomovanej leteckej škole, financovanie pomocou výhodného úveru a na konci zmluvu u najväčšieho leteckého dopravcu v Českej republike, a to všetko v období veľkej krízy, kedy väčšina leteckých spoločností v Európe prepúšťala svojich zamestnancov - dopravných pilotov. Jednanie zástupcov spoločnosti bolo vždy profesionálne a vždy rešpektovali moje individuálne požiadavky.”

Radomil Serafin

First Officer v Emirates Airlines, Boeing B777

“Without AeroJOB to help me, I might have still been sending out CVs and making telephone calls and finally been ground down!”

Daniel Ferenčík

First Officer v Ryanair, Boeing B737-800

“Moja cesta do kokpitu dopravného lietadla začala so spoločnosťou AeroJOB. Pred štyrmi rokmi som sa rozhodol to skúsiť práve s nimi. AeroJOB mi pomohol s prefinancovaním výcviku a jeho samotným priebehom. Tým to ale neskončilo. AeroJOB ma pripravil aj na samotné výberové konanie a tým splnil môj sen, stať sa dopravným pilotom Boeingu 737-800.”

Ing. Martin Lipták

First Officer v Ryanair, Boeing B737-800

“Príprava na pracovný pohovor poskytnutá firmou AeroJOB bola výborná. Profesionálny prístup, užitočné rady a predovšetkým nácvik na simulátoroch mi pomohli prejsť výberovým konaním bez najmenších problémov. Konečne robím to, po čom som celý život túžil. Ďakujem.”

Jakub Velička

First Officer v Ryanair, Boeing B737-800

“Stať sa dopravným pilotom stojí veľa úsilia, odhodlania a finančných prostriedkov. Trh s kvalitnými ponukami pracovných pozícii pre pilotov je však extrémne konkurenčný a tak je potrebné spojiť sa so silnými partnermi. AeroJOB bezpochyby patrí medzi nich. ”

Michal Macek

“AeroJOB helped me to make the final step to become successful – to reach the right seat in the right plane. Thank you for your advice and patience with my questions during type rating.”

Ján Pitor

“Firma AeroJOB mi poskytla všetky potrebné informácie pre úspešné absolvovanie výberového konania v spoločnosti Ryanair, od počiatočného ohodnotenia mojich schopností a vedomostí, cez poskytnutie teoretickej a praktickej prípravy na simulátore až po vybavenie veľmi skorého termínu výberového konania. Ďakujem za priateľský a profesionálny prístup a možnosť posunúť sa ďalej v mojej kariére.”

Referencie

Ikona e-mail Ikona Facebook Ikona Instagram

info@aerojob.sk

aerojob.sk

aerojob.sk

AeroJOB, s.r.o. (CZ)

Aviatická 1092/8

161 00 Praha 6

Czech Republic

+420 774 284 275

AeroJOB, s.r.o. (SK)

Letisko Košice - Barca

041 75 Košice

Slovakia
+421 918 234 516

Dávid Hecl
Michal Černý
Martin Hrabák
Radomil Serafin
Daniel Ferenčík
Martin Lipták
Jakub Velička
Michal Macek
Ján Pitor
Ikona e-mail Ikona Facebook Ikona Instagram