Skip to content Skip to footer

Čo o nás povedali naši absolventi

Do spoločnosti AeroJOB som prišiel bez akýchkoľvek leteckých skúseností. Spoločnosť mi zaistila komplexný výcvikový program v renomovanej leteckej škole, financovanie pomocou výhodného úveru a na konci zmluvu u najväčšieho leteckého dopravcu v Českej republike, a to všetko v období veľkej krízy, kedy väčšina leteckých spoločností v Európe prepúšťala svojich zamestnancov – dopravných pilotov. Jednanie zástupcov spoločnosti bolo vždy profesionálne a vždy rešpektovali moje individuálne požiadavky.

Martin Hrabák

First Officer v Travel Service, Boeing B737-800

Tím leteckých profesionálov spoločnosti AeroJOB vie pre každého uchádzača o post dopravného pilota nájsť tu správnu cestu.

Dávid Hecl

Kapitán v Emirates Airlines, Airbus A380-800

Lietanie je krásne, ale cesta do kokpitu je dlhá a trnitá. Ocenil som výcvik od AeroJOB na mieru vrátane pomoci so zaistením práce. Vitajte na oblohe.

Michal Černý

Kapitán v Travel Service, Boeing B737 NG a TRI

Without AeroJOB to help me, I might have still been sending out CVs and making telephone calls and finally been ground down!

Radomil Serafin

First Officer v Emirates Airlines, Boeing B777

Moja cesta do kokpitu dopravného lietadla začala so spoločnosťou AeroJOB. Pred štyrmi rokmi som sa rozhodol to skúsiť práve s nimi. AeroJOB mi pomohol s prefinancovaním výcviku a jeho samotným priebehom. Tým to ale neskončilo. AeroJOB ma pripravil aj na samotné výberové konanie a tým splnil môj sen, stať sa dopravným pilotom Boeingu 737-800.

Daniel Ferenčík

First Officer v Ryanair, Boeing B737-800

Príprava na pracovný pohovor poskytnutá firmou AeroJOB bola výborná. Profesionálny prístup, užitočné rady a predovšetkým nácvik na simulátoroch mi pomohli prejsť výberovým konaním bez najmenších problémov. Konečne robím to, po čom som celý život túžil. Ďakujem.

Ing. Martin Lipták

First Officer v Ryanair, Boeing B737-800

AeroJOB helped me to make the final step to become successful – to reach the right seat in the right plane. Thank you for your advice and patience with my questions during type rating.

Michal Macek

Stať sa dopravným pilotom stojí veľa úsilia, odhodlania a finančných prostriedkov. Trh s kvalitnými ponukami pracovných pozícii pre pilotov je však extrémne konkurenčný a tak je potrebné spojiť sa so silnými partnermi. AeroJOB bezpochyby patrí medzi nich.

Jakub Velička

First Officer v Ryanair, Boeing B737-800

Staň sa pilotom a nechaj svoje sny lietať

    This Pop-up Is
    Included in the Theme

    Best Choice for Creatives
    Purchase Winger