Skip to content Skip to footer

Vitajte v leteckej škole AeroJOB. Naša spoločnosť poskytuje kvalitný a efektívny letecký výcvik pre súkromných aj profesionálnych pilotov. Pridajte sa k nám a splňte si svoj sen.

„Vaša cesta do kokpitu dopravného lietadla"

AeroJOB poskytuje od roku 2007 ako prvá a jediná na slovenskom a českom trhu kompletný servis služieb v oblasti výcviku dopravných pilotov. Ponúkame letecký výcvik záujemcom, ktorí chcú lietať pre zábavu, ale aj tým, ktorí sa chcú vydať cestou profesionálneho pilota. Záujemcovia o hobby lietanie u nás môžu absolvovať výcvik zavŕšený získaním licencie LAPL (A), alebo PPL (A). Budúci piloti dopravných lietadiel po získaní licencie PPL (A) pokračujú absolvovaním všetkých výučbových modulov až po licenciu ATPL (A) Frozen.

0
Spokojných
klientov
0
Pilotov
0
Kadetov
0
Letový hodín
za rok
0
Pristátí
za rok

Našou hlavnou zásadou je kvalita a efektivita leteckého výcviku, ktorý vo Vás vybuduje dobrý základ pre náročné povolanie dopravného pilota. Na tomto základe bude postavený Váš ďalší profesijný rast, ktorý už bude zabezpečovať letecký dopravca. Úspešný štart Vašej kariéry začína práve základnými návykmi, ktoré zaistia úspešné zvládnutie výberového konania do leteckej spoločnosti a následného nadstavbového výcviku. Naše výcvikové metódy pravidelne aktualizujeme tak, aby zodpovedali požiadavkám našich partnerských dopravcov.

S AeroJOB-om na letisku?